• Uzantılar
  Uzantılar
  Kaydet
 • Kategoriler
  Kategoriler
  Kaydet
 • Satış Tipi
  Satış Tipi
  Kaydet
 • Alan Adı Uzunluğu
  Alan Adı Uzunluğu
  Arası
  Kaydet
 • Fiyat Aralığı
  Fiyat Aralığı
  Arası
  Kaydet
 • Dil
  Dil
  Kaydet
 • Özel Alan Adları
  Özel Alan Adları
  Kaydet
 • Alan Adı Yaşı
  Alan Adı Yaşı
  Arası
  Kaydet
 • Eklenme Tarihi
  Eklenme Tarihi
  Kaydet
 • Özel Karakterler
  Özel Karakterler
  Kaydet
 • Güvenli Arama

Alan Adı Al

İstediğim Alan Adını Nasıl Alabilirim?

Sizin İçin En Doğru Alan Adını Bulun

İhtiyacınız olan alan adını almak daha önce hiç bu kadar basit olmamıştı. Kişisel ya da iş amaçlarınız için mükemmel alan adını bulmak için Alan Adları kataloğumuza göz atabilir ya da kendi arama kriterlerinizi belirleyebilirsiniz.

Ücretsiz sertifikalı hesabınızı oluşturun.Ücretsiz hesap oluşturabilmek için AlanAdları.com’a kayıt olun. Sertifikalı üyelik işlemleri sürecini tamamladıktan sonra, Türkiye’nin ilk ve tek çevrimiçi alan adı piyasasının hizmetlerinden faydalanabileceksiniz.

Öne Çıkanlar ve Vitrindeki Alan Adları Listesine Göz Atın. Satıcılarımızın öne çıkanlar ve vitrin listemizde bulunan alan adları sizin için özel olarak oluşturulmuştur. Bu yüzden buradan başlamak size daha hızlı sonuçlanan pazarlıkların kapılarını açabilir. AlanAdları.com’un Özel Alan Adları Listesi çevrimiçi iş yapanlar ve yatırımcılar için ideal, kısa jenerik alan adları sunmaktadır.

AlanAdları.com kataloğunu inceleyin. AlanAdları.com bütçeniz nolursa olsun aradığınızı bulmanızı kolaylaştırıyor. Bir kelime ya da sözcük öbeyi yazıp çeşitli aramalar yaparak sonuçlarınızı daraltabilir ya da kategorilendirilmiş alan adlarına göz gezdirebilirsiniz. Çevrimiçi Alan Adı satış merkezimizde herkes için bir alan adı var.

Hemen Başlayın
Pazarlık Edin

AlanAdları.com geleneksel teklif/karşı teklif sistemi ve açık artırma sistemi üzerinden anonim bir şekilde pazarlık yapmanızı sağlar. Eğer zaman açısından ya da tecrübe açısından yeterli olmadığınızı düşünüyorsanız bu konuda size yardım edebiliriz. Uzman aracılarımız, anlaşmaları uygun bir şekilde yapma konusunda oldukça başarılıdırlar. Bu sisteme başvurarak takımımıza güvenebilir ve istediğiniz alan adını güvenceye alabilirsiniz.

Yatırım yapmadan önce alan adı ile ilgili bilgi toplayın. AlanAdları.com’un sunduğu her ilan sayfası bir alan adı hakkında önemli bilgileri vermektedir. Alan adının trafik istatistiklerini, geliştirilmiş bir içeriğinin olup olmadığını ya da satıcının aldığı teklif sayısını inceleyebilirsiniz. Bu detayların etkilerinin nolduğunu bilmiyorsanız bireysel değerleme danışmanlığı hizmetimize başvurabilirsiniz.

Teklif Verin. Bir alan adı almaya hazır mısınız? Bir alan adıyla ilgilendiğinizi belirtmenin en iyi yolu bir teklif vermektir. Bazı alan adları sabit fiyat ya da hemen al fiyatı üzerinden listelenirken, çoğu alan adı pazarlığa açıktır. Yaptığınız bütün tekliflerin 7 gün için geçerli olduğunu AlanAdları.com ekibi olarak hatırlatmak isteriz.

Gerçekleşmekte olan açık arttırmalara katılarak teklif verin. Zamanınız az ise AlanAdları.com’un gerçekleşmekte olan açık arttırmalarına göz atın. En yüksek teklifi verir ve minimum satış fiyatını kriterini karşılarsanız alan adı tamamıyla sizindir.

Yardım almak için aracılık hizmetlerimize başvurun. Satıcıyla orta bir noktada buluşamadığınız ya da almak istediğiniz alan adının AlanAdları.com listelerinde bulunmadığı gibi durumlarda size yardımcı olabiliriz. AlanAdları.com endüstrideki en iyi aracıları bünyesinde bulundurarak ihtiyacınız olduğu durumlarda yerinize pazarlık yapma vasıtasıyla, bir alan adını en uygun fiyata almanızda size yardımcı olur

Trendleri Kontrol Edin
Transfer

AlanAdları.com güvenli ticaret aracılığı hizmeti verirken tarafsız bir üçüncü taraf niteliğinde çalışarak size teknik destek sağlarken alan adı alımınızın güvenliğini sağlar.

Bir Anlaşmaya Varın. Alıcı ve satıcı arasında bir anlaşmaya varılması durumunda AlanAdları.com güvenli bir ortam sağlayarak bütün işlem sürecini kolaylaştırır.

AlanAdları.com Güvenli Ticaret Aracılık Hizmeti İçin Ödeme Yapın.Alanlarında, deneyim sahibi güvenli ticaret aracılığı hizmeti veren ekibimiz transfer sürecinin her adımında size rehberlik etmektedir. Güvenli Ticaret Aracılığı hizmeti ile AlanAdları.com siz alan adını kendi hesabınıza aktarana kadar ödemenizin teminatını sağlamaktadır.

Alan Adınızın Sahibi Olun. Alan adının yasal sahibi olana kadar her adımda AlanAdları.com olarak size yardım ediyor olacağız.

Alan Adlarınızı Transfer Edin

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında verilerinizin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi için ziyaret ediniz: Veri Gizliliği

×