• Extensions
  Extensions
  Save
 • Categories
  Categories
  Save
 • Sale Type
  Sale Type
  Save
 • Domain Length
  Domain Length
  Between
  Save
 • Price Range
  Price Range
  Between
  Save
 • Language
  Language
  Save
 • Special Domains
  Special Domains
  Save
 • Domain Age
  Domain Age
  Between
  Save
 • Add Date
  Add Date
  Save
 • Number of Offers
  Number of Offers
  Arası
  Save
 • Special characters
  Special characters
  Save
 • Safe Search

Fiyat Listesi

AlanAdları.com Hesapları

AlanAdları.com hesabı almak ücretsizdir ve bütün üyelerimiz alan adı dijital piyasamızdan faydalanabilir. Hesap oluşturma ve bu hesaba alan adı ekleme konusunda kullanıcılarımızdan ek ücret alınmamaktadır.

Başa Dönün

AlanAdları.com Dijital Piyasasında Satış Yapmak

AlanAdları.com Dijital Piyasasında satış için listelenen alan adların tanıtımı AlanAdlari.com ailesinin beraberinde yürüttüğü web sayfaları aracılığıyla ile yapılmaktadır. AlanAdları.com bünyesinde listelenen ve satılan alan adlarının satışından, satış sonundaki fiyat üzerinden ödeme yapmaktadır.

Satış Tipi Hizmet Bedeli

Alan adının AlanAdları.com bünyesinde ÜCRETSİZ satış sayfası hizmetinden faydalanarak park edildiği ve satışın satış sayfası üzerinden gerçekleştiği durumlarda

250 TL

AlanAdları.com Alan Adı Piyasası vasıtasıyla gerçekleştirilen satışlar

250 TL

AlanAdları.com Ek Satış Kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilen satışlar

%5 + 250 TL

Alım Satımı yapılan bütün alan adları ücret talep edilmeksizin AlanAdları.com güvenli ticaret aracılığı hizmetinden yararlanabilmektedirler.

Aracılık Hizmeti ile Alan Adı Satış

Alan Adınızı satmanız için aracılık hizmetimize satıcı olarak önceden bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Başarılı bir pazarlık ve satış anlaşması sürecinden sonra AlanAdları.com satıcıdan son brüt satış fiyatı üzerinden %3 hizmet bedeli talep etmektedir.

AlanAdları.com aracılık hizmeti aracılığıyla satılan bütün alan adları ücret talep edilmeksizin AlanAdları.com güvenli ticaret aracılığı hizmeti merkezine aktarılır.

Aracılık Hizmetleri Yardımıyla Gerçekleştirilen Açık Arttırmalar

Aracılık Hizmetleri Servisimiz yardımıyla katılmak istediğiniz açık arttırmalar, büyük açık arttırmalar özel açık arttırma etkinlikleri için önceden ücret talep edilmemektedir.

Bir alan adının açık artırmada minimum satış fiyatı karşılanır, ve alan adı satılırsa, AlanAdları.com satıcıya son satış fiyatının 250 TL eksiği kadar ödeme yapmaktadır. Hizmet bedeli brüt ücretler üzerinden belirlenmektedir.

AlanAdları.com aracılık hizmeti aracılığıyla satışı gerçekleştirilen her alan adı ücret talep edilmeksizin AlanAdları.com güvenli ticaret aracılığı hizmeti merkezine aktarılır.

Ek Satış Kanalları

Platformumuzda satışta bulunan alan adlarının satış şansını arttırmak için işbirliği yaptığımız firmalarda alan adınızın reklamını yapmaktayız. "Ek Satış Kanalları" adını verdiğimiz bu sistem aracılığıyla satılan her bir alan adı için hizmet bedeline, satış fiyatının %5'i eklenir. Yani %5 + 250 TL hizmet bedeli alınır.

Başa Dönün

AlanAdları.com Dijital Piyasasını Kullanarak Alım Yapmak

İlgilenen alıcılar AlanAdları.com’un zengin alan adı listelemeleri arasında sahipleri tarafından eklenmiş alan adlarını arayabilirler, izleme araçlarına ekleyebilirler ve ücretsiz bir şekilde tekliflerini iletebilirler. Satılan alan adları AlanAdları.com’un güvenli ticaret aracılığı hizmetinden ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar.

Aracı Hizmetiyle Alan Adı Alımları

Bu hizmetimizde; AlanAdları.com uzmanı alım ve satım işlemlerini sizin adınıza yürütmektedir. AlanAdları.com aracılık hizmetleri için 200 TL hizmet bedeli talep etmektedir.

Başarılı bir alım satım süreci geçirildikten sonra AlanAdları.com brüt alım fiyatının satıcıya verilmesi gereken ödemeye ek olarak 250 TL başarılı satış hizmet bedeli almaktadır.

AlanAdları.com aracılık hizmeti aracılığıyla alınan bütün alan adları ücret talep edilmeksizin AlanAdları.com güvenli ticaret aracılığı hizmeti merkezine aktarılır.

Başa Dönün

Satıcılık Hızlandırıcılar

Vitrin 49.99 TL

Vitrinde listelemelerin süresi 30 gündür. Maliyetler alan adı başına verilmiştir ve yenileme ücretleri bunlara dahil değildir. (?)

Vurgulu 14.99 TL

Alan adınız satılana kadar, listeleme sayfalarında vurgulanmış olarak (farklı renkte) listelenir. (?)

Kategori Öncelikli 24.99 TL

Alan adınız 30 gün boyunca, ilgili kategori listeleme sayfalarında üst sıralarda listelenir. (?)

Koyu 9.99 TL

Alan adınız satılana kadar, listeleme sayfalarında koyu renkli (bold) olarak listelenir. (?)

Başa Dönün

Alan Adı Transferleri ve Güvenli Ticaret Hizmetleri

AlanAdları.com güvenli ticaret aracılığı hizmetleri AlanAdları.com dijital piyasası dışında gerçekleşen alan adı alım satımlarında da hizmet vermektedir.

Anlaşılan fiyatın %3’üne tekabül edecek şekilde hizmeti talep eden tarafa faturalandırılarak gerçekleştirilir. Tarafların talebi doğrultusunda, AlanAdları.com iki tarafa ücreti dağıtabilmektedir.

Başa Dönün

Alan Adı Değerlemeleri

Alan Adı Değerleme Çoklu Alan Adı ya da Portfolyo Değerlemeleri

100 TL

Fiyat İstemek için İletişime Geçin

Portfolyo ve Çoklu Alan Adı değerlemeleri Hariç ücretler alan adı başına belirlenmiştir.

Başa Dönün

Satış (Park) Sayfası Hizmeti

AlanAdları.com park hizmetleri ÜCRETSİZDİR (?)

Başa Dönün

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında verilerinizin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi için ziyaret ediniz: Veri Gizliliği

×